Võõrkeeltenädala kontsert

Võõrkeeltenädala kontsert leidis aset 26. jaanuaril.

Kuulda sai kuut keelt. Kolmeteistkümnest etteastest viis olid sõnalised, kaheksa lauluvormis ja Hanna Maria Rool tantsis inglise keeles. Kolm korda käis laval kooli ansambel.

Aleksandra Baikova tegi sissejuhatuse jaapani keele ja selle kirja panemise viguritesse. Saksa keeles laulis Karis Üksvärav ja 11.a tegi nalja. Prantsuse keeles kõlas 12.a esituses surmtõsise sisuga rõõmsameelne laul „Je veux“. Shakespear’i 130. sonetti luges Mark Sandor Kolts loomulikult inglise keeles, Georg Linkov ja Lisbeth Boza laulsid „Stay with Me“. Viiel korral kõlas vene keel. Aleks Tsebõkin laulis koos Artjom Zakiroviga ja kandis omaette ette omaloomingulise pala. Aleksandr Bloki pikka luuletust „Tundmatu“, mille oli selgeks saanud Lija Mežinskaja, ilmus lavale ilmestama vene luule hõbeajastuaegne preili kübaraga. Publiku ovatsioonid pälvis õpetajate Lilia Bulai ja Anri Kivili duett „Миленький ты мой“.

Kontserdil oli külas õpilasi Saksa gümnaasiumist ja Jakob Westholmi gümnaasiumi abituriendid tutvustasid hispaania keelt ja selles kõnelevaid riike.

Viimati muudetud: 31/01/2017 - 10:27