Teade tulevastele koolijütsidele ja nende vanematele

Tallinna Haridusamet ja Kesklinna Valitsus kutsuvad taas 1. septembril 2010 kell 14.00 kõiki pealinna esimeste klasside õpilasi, nende vanemaid ja õpetajaid Vabaduse väljakul toimuvale suurele Aabitsapeole, et ühiselt tähistada koolitee algust.

Esimeses koolitunnis 1. septembril annavad õpetajad lastele Aabitsapeo kutsed, millega nad saavad osaleda ka õnneloosis.

Esimene koolipäev on lapsele oluline ja oodatud sündmus ning tähistab uue eluetapi algust nii lapsele kui ka tema perele. Aabitsapeo eesmärgiks on väärtustada meeldejääva sündmuse läbi esimesse klassi astujat, tema pere ning õpetajat.

Peale kooliaktuste toimumist on õpilased koos vanemate ja õpetajatega oodatud Vabaduse väljakule. Esinevad nii Eestis kui ka mujal tunnustusi saanud kollektiivid pealinna huvikoolidest, on avatud rohket tegutsemislusti pakkuv meisterdamistelk, laste ette astub nende poolt armastatud üllatuskülaline ja lapsed saavad lustida batuutidel. Lapsevanematel on võimalus tutvuda erinevate huvihariduse võimalustega Tallinnas. Kohal on fotograaf, kellelt saab koha peal tellida temaatilisi päevapilte.
Kogu programm on kõigile tasuta.
Aabitsapeo kava leiab Tallinna hariduse kodulehelt alates 23. augustist 2010 www.haridus.ee

Lisainfo:
Leini Jürisaar