Lugupeetud Lapsevanemad !

Pakume teie lapsele võimalust osaleda koolivaheajal, 07.- 11. juunini 2010.a, ülekaalulistele lastele mõeldud XL-laagris. Laager viiakse läbi Mustamäe Laste Loomingu Majas (Vilde tee 54).

Laagri eesmärgiks on pakkuda  lastele võimalust sisustada oma koolivaheaega erinevate tegevustega, milleks on nii liikumistunnid, matkad, ekskursioonid, kui ka  maitsva ja tervisliku menüü koostamise õpetamine jne .
Kõiki tegevusi viivad läbi oma ala spetsialistid.
Laagris osalemiseks soovitav vanus on  7 – 15a.
1.     Päev laagris algab kell 9.00 ja lõppeb kell 16.00
2. Lapsed saavad kord päevas sooja toitu ja samuti on ette nähtud kerge oode.
 3. Laagris peaksid lapsel olema vahetusjalatsid ja sportlikud riided siseruumide jaoks, sobivad sportlikud riided väljas liikumiseks.
Laagris osalemise soovi kohta palun  saata teade e-kirjaga erna@mllm.tln.edu.ee
Märkida:
·         lapse nimi
·         isikukood
·         elukoht, ühe vanema telefon
·         kool, klass
Linnalaagri maksumus on 400 EEK.
Avaldus võib täita kohapeal või saata digitaalallkirjastatud avaldus (pdf failina) aadressil:  mllm@mllm.tln.edu.ee, fax.6522537.Avalduse vorm on kättesaadav MLLM koduleheküljel mllm@mllm.tln.edu.ee.
Laagri eest tasumine toimub pangaülekandega vastavalt arvele.
Ülekandele kirjutada kindlasti lapse nimi, kelle eest tasuti.
Laagri toimumist toetavad: SA Tallinna Lasteahaigla, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, SA Koolitervishoid, Mustamäe LOV, Haabersti LOV, Kesklinna LV ja Ole Terve Selts.
Lisainfo: Erna Podanjova tel 6522536
Viimati muudetud: 13/05/2010 - 08:34