Sõpruspäev Kloogarannas

Selleks, et uued 10. klassi õpilased end meie koolis hästi tunneks ja üksteist tundma õpiks, korraldasid 12. klassi õpilased koos vilistlase Rando Luhaoruga väljasõidu Kloogaranna Noortelaagrisse. See sai teoks esmakordselt, 11. septembril, kestis terve pika päeva, oli tegemisi täis ja väsitas ära.

Kohapeal sai hommikust süüa, mille järel toimus mälumäng, kus peamiselt küsiti kooli kohta. Mälumängus oli võistkonnad, milles olid 10. ja 12. klassi õpilased koos ühe õpetajaga. Leidus küsimusi, millele ka kooli direktor ja õppealajuhataja täpset vastust ei teadnud.

Peale aju ragistamist tuli hakata meeskondadega õues mängima jalgpalli ebanormaalselt suurte pallidega, võrkpalli suure linaga, korvpallimänge ning teatevõistlusi, mis nõudsid kiirust ja osavust.

Füüsilise tegevuse järel kinnitati kõhtu ning samal ajal mõeldi enda võistkonnale reklaami, mida pärast ka kõigile esitati. Ka meie koolile tehti klasside kaupa reklaame: klippe, laule ja näidendeid. Kõik esitatud reklaamid olid üllatavalt loovad ja naljakad. Ka korraldajad ütlesid, et esitused olid üle nende ootuste.

Pika päeva järel andsid 10. klassi õpilased vande, millega lubati olla korralik ning tubli õpilane, alati teretada teisi kooli peal ning lasta abituurium koolisöökla järjekorras ette.

Kõigile meeldis koht, kus seda korraldati, söök, mida kohapeal pakuti ja tegevused, millega terve päev tegeleti. Õpilaste arvates oli meeldiv viibida vabas õhus, kus oli ruumi liikuda. Oli neid, kelle arvates oleks üritus võinud olla kahepäevane ja neid kelle jaoks kuuetunnine päev liiga pikaks kiskus. Mõned oleks soovinud rohkem vaba aega, teised arvasid, et oleks võinud olla ka tihedam graafik. Oli ka asju, mille kallal närida, järgmised 12. klassi õpilased suudavad kindlasti need vead parandada.

Stiine 12.r

Viimati muudetud: 17/09/2019 - 08:51