Mustamäe koolide jutuvõistlus

Alanud on Mustamäe koolide jutuvõistlus. Tööde esitamise tähtaeg 14. veebruar.

Võistlus toimub kahes vanuseastmes:

• 5. – 8. klass
  • 9. – 12. klass

Kummastki vanuseastmest võib iga kool esitada Mustamäe linnaosa võistlusele 5 tööd.

Kirjutised saata 14. veebruariks Maris.Lang@arte.edu.ee, märgusõnaga „jutuvõistlus“. Igale võistlustööle lisada kindlasti autori nimi, kool, klass ja juhendaja nimi.

Nõuded: Kirjuta lühijutt filmitsitaadi põhjal ja pane see loo pealkirjaks. Kui sul oma lemmikut pole, kasuta ühte järgmistest lendlausetest:

Kohe näha, et vanad sõbrad/ Oled sa tont või inimene/ See on nohu, see läheb mööda/ Ukraadina, tšumadann neetu/ Mis kinni ei jää, saab kinni löödud/ Kas tuleb jaht või ei tule?/ Ja hunt tegi auh, auh, auh/ Kui ma kahte rehkendust ei jõua, teen ühe/ Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsutaja/ Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama/ Tasuta hammasrattaid pole olemas/ Selle koha peal peaks olema muskel

Žüriil on huvitavam lugeda jutte, millel on sissejuhatus, põnev sisu, kus midagi ka juhtub, ja lõpetus.

Võistlusele esita kirjavigadeta töö pikkusega kuni kaks A4 lehekülge. Font Times New Roman. Kirja suurus 12.

Lisainfo võistluse kohta leiad siit

Viimati muudetud: 15/01/2020 - 13:38