Kunstikonkurss Inimene ja masin 9.-12. klass

Tallinna Arte Gümnaasium kuulutab välja traditsioonilise kunstikonkursi Mustamäe koolidele,

mis tänavu kannab nime INIMENE ja MASIN tsitaat, tõlgendus, pastišš

Ootame Mustamäe koolide 9.-12. klasside õpilaste töid.

Pakume tööde lähtekohaks 11 tuntud kunstiteost (vt loetelu all) erinevate ajastute kunstnikelt. Õpilane valib nendest ühe, mille asetab tänapäevasesse konteksti, läheneb tänapäevases võtmes. Võib arendada mõtet, kuidas mingite masinate, seadmete, või tehnoloogiate kohalolu muudaks selle ajaloolise kunstiteose sisu või vormistuslikku külge. (lihtsalt koopia tegemine pole lubatud).

Konkursile oodatakse igast koolist maksimaalselt 15 tööd (kõigi vanuseastmete peale kokku).

• Tööde formaat: A3- A2

• Tehnika - fotolavastus oma koolikaaslastega, kollaaž, maal või graafikatehnikad.

• Vormistamine: Töid palume mitte pasparteerida. Töö tagaküljele lisada järgmised andmed: töö pealkiri, autori nimi, klass, kool, juhendaja, juhendaja kontaktandmed.

• Hindamine: töid hindab kunstiõpetajatest koosnev žürii.

• Parimatele osavõtjatele preemiad!

Ajakava:

• Konkursitööde esitamise tähtaeg 14. jaanuar 2016

Märgusõnaga INIMENE JA MASIN tähistatud tööd tuua Tallinna Arte Gümnaasiumi valvelauda (Vilde tee 62). Fotolavastuse faili võib saata ka mailile.

• 20. jaanuar kell 15.30 parimatele preemiate üleandmine näituse „Inimene ja masin” avamisel Kullo Lastegaleriis.

• Parimad tööd eksponeeritakse Kullo Lastegalerii näitusel „Inimene ja masin”

20.01. - 30.01.2016.

Info heli.mand@arte.edu.ee, annikki.puur@arte.edu.ee