Tallinna Arte Gümnaasiumi neiud kolmandat aastat järjest Tallinna koolinoorte meistrid jalgpallis.

Tallinna Koolinoorte meistrivõistluste finaalturniir  toimus esmakordselt uues   Sportland Arena jalgpallihallis.
Oma kolmanda meistritiitli võitis täiseduga Tallinna Arte Gümnaasium. Kuldses võistkonnas mängisid Laura-Liis Tamm, Eline-Carmen Vagner, Kristi Murula, Birgit Tikk,  Mirell Luht, Kätlin Jürgenson, Anett Vilipuu, Kelly Rosen, Ragne Hindrimäe, Gerli Israel, Laura Paas ja  Tiina Trutsi.  Võidukaid jalgpallineide juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Merike Strahov. Teise koha ja hõbemedalid  võitsid Tallinna Saksa Gümnaasiumi neiud Klarika Kaldmaa, Kaisa Rosin,  Madli Schwitzkowski,  Janeli Jaansen, Melissa Kasak, Mari-Liis Saveljev,  Anna-Liis Kulpas, Kaili Tael,  Lisett Niitsoo, Linda Tjuljukova, Paula Stsicescu,  Keity Ader, Maria-Elizabeth Rüütel ja  Sandra Reivik. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Carmen Kauks. Kolmanda koha ja pronksmedalid võitsid Tallinna Reaalkooli jalgpallineiud. Võistkonnas mängisid  Sarah Ellermaa, Liisa Pajumets, Annela Pajumets, Maria Paalma, Lisanna Pihlak, Marleen Marnot, Marie-Mädli Kivimäe, Gerli Gritsenko, Kamilla Alma Vilderson, Laura-Johanna Mettis ja Joanna Pukk. Juhendajaks kehalise kasvatuse õpetaja Thea Turulinn.
Finaalturniiril järgnesid J. Westholmi Gümnaasium, Linnamäe Vene Lütseum ja Tallinna 21. Kool. Kokku osales 27 gümnaasiumi võistkonda.
Artekad õnnitlevad edukaid tiitlikaitsjaid!

Viimati muudetud: 01/11/2013 - 14:45