Maalikonkurss ÕUDUS... Mustamäe koolidele

Tallinna Arte Gümnaasium kuulutab välja traditsioonilise maalikonkursi Mustamäe koolidele,
mis tänavu kannab üldnime ÕUDUS...

Ootame osalema Mustamäe koolide õpilasi kolmes vanuseastmes:
  • 1.- 3. klass: teema „Hirmul on suured silmad“
  • 4.- 6. klass: teema „Õudus on vaataja silmades“
  • 7.- 9. klass: teema „Kuidas kaitsen end hirmu eest“
Konkursile oodatakse igast koolist maksimaalselt 15 tööd (kõigi vanuseastmete peale kokku).
  • Tööde formaat: A3- A2
  • Tehnika: maal (guašš, akvarell, õlipastell, õli, akrüül, segatehnika, monotüüpia)
  • Vormistamine: Töid palume mitte pasparteerida. Töö tagaküljele lisada järgmised andmed: töö pealkiri, autori nimi, klass, kool, juhendaja, juhendaja kontaktandmed.
  • Hindamine: töid hindab kunstiõpetajatest koosnev žürii.
  • Parimatele osavõtjatele preemiad!
Ajakava:
  • Konkursitööde esitamise tähtaeg 12. jaanuar 2014
    Märgusõnaga „Õudus“ tähistatud tööd tuua Tallinna Arte Gümnaasiumi valvelauda (Vilde tee 62)
  • Tööde hindamine 15. jaanuaril 2014
  • 21. jaanuaril 2014 kell 15.30 parimatele preemiate üleandmine näituse Õudus avamisel Kullo Lastegaleriis.
  • Parimad tööd eksponeeritakse Kullo Lastegalerii näitusel Õudus 21.01.2014 - 31. 01.2014.
Viimati muudetud: 14/11/2014 - 18:41