Loodusainetepäev „Looduskaitse 100“

22. oktoobril toimub traditsiooniline loodusainetepäev.

4. ja 6.-ndatel klassidel on Loodusmuuseumis temaatilised tunnid „Kivimid“ ja  „Mere ökosüsteem“.

1.-3. klassidele tuleb kohale Nõmme Loodusmaja elavnurk ja lisaks tutvustatakse „Prügihunti“.
Gümnaasiumiõpilastel on võimalik kuulata aulas TTÜ Mäeinstituudi lektor Veiko Karu loengut teemal „Keskkond, elukeskkond, linnakeskkond, looduskeskkond ja seotus inseneriteadusega“ ning TTÜ Elektroenergeetika instituudi lektor Paul Taklaja loengut „Elektrisüsteemist“.
Lisaks loengutele saab kätt proovida toote disainimisest kuni arenduseni välja praktilises töötoas.
18.-22.oktoobrini saab vaadata  II korrusel näitust „Eesti noore tootedisaineri auhinna SÄSI 2010 nominentide tööd“.
Põhikooli õpilased saavad proovile panna oma teadmisi ja oskusi õpioskuste võistlusel.
Koolipäev lõpeb klassijuhataja tunniga.

Sisukat ja põnevat viimast koolipäeva soovib
loodusainete komisjon

Viimati muudetud: 13/11/2010 - 17:17