Esikoht lindudepäeval

Meie 3c klassi võistkond saavutas I koha Looduskaitse Seltsi korraldatud lindudepäeval.

Tallinna Looduskaitse Selts  kooskõlas Tallinna Haridusametiga korraldas  12. novembril 2011 Lahemaa Matkakeskuses traditsioonilise lindudepäeva 3-ndate klasside õpilastele.

Tallinna Arte Gümnaasiumist osalesid 3. c klassijuhataja Lily Kurm ja õpilased Hanna-Maria Marnat, Iris Sinivee ning Hektor Talviste.
Peep Veedla tutvustada lastele Eestis talvituvaid linde ja nende eest hoolitsemist.
Tema juhendamisel toimus looduses väikene ringkäik. Lapsed otsisid, mida linnud praegu metsast söögipoolist leida võiksid. Hoidsid silmad ja kõrvad lahti, et sulelisi tabada.
Üllar Hendla juhendamisel toimus linnu söögimajade ehitamine. Lapsed tulid tööga suurepäraselt toime. Hektor lubas selle oma suvila aeda ka üles panna.

Peale lõunasupi söömist  oli päevakohane võistkondlik viktoriin õpilaste nutikusest ja tähelepanelikkusest, milles meie kooli õpilased saavutasid I koha.
Päeva lõpetas kandle saatel ühislaulmine ja rahvatantsude tantsimine.
Üritus oli hästi organiseeritud, nakatades päris pikaks ajaks "lindudepisikuga" nii lapsi kui juhendajaid.

Viimati muudetud: 10/01/2012 - 11:46