9. klassi lõpetaja!

10. klassi vastuvõtutestide põhjal on vestlusele kutsutud järgmised õpilased:

Reaal- loodusainete õppesuund:
1. Vainola, Rene
2. Reimo, Rando
3. Luha, Kersti
4. Salo, Karl Erik
5. Peri, Liisa
6. Kotkas, Joanna
7. Oder, Harri
8. Õunmaa, Brigitta
9. Maasik, Grete- Ly
10. Siipan, Helena
11. Konrad, Nele
12. Kompus, Anna Grete
13. Multram, Merily
14. Viirok, Henri
15. Uusna, Kristiina
16. Riisenberg, Andreas Kristian

Humanitaar- sotsiaalainete õppesuund:
1. Faltis, Jon Henry Marvin
2. Hirv, Laura
3. Traks, Fred
4. Saal, Elisabeth
5. Pärtel, Kelli
6. Jürmann, Helin
7. Laanpere, Maria
8. Pallo, Sandra
9. Kubber, Katrin
10. Soots, Johanna Liisa
11. Paalmäe, Kristena
12. Joost, Eilike
13. Abrams, Andres
14. Hristokina, Jelizaveta
15. Jõgeda, Carl- Martin
16. Kivisaar, Isabel
17. Kriisa, Elin Helena
18. Kallas, Katre- Liis
19. Saluri, Kärt
20. Juhkental, Norman
21. Mõistlik, Meryliis Agnes
22. Pihl, Henri Mart
23. Adamson, Gert
24. Oravas, Angela
25. Hindre, Mari- Liis
26. Angeelika Aava
 

Vestleme järgmistel teemadel:
• Miks soovid jätkata õpinguid Arte Gümnaasiumis?
• Milliseid valikaineid soovid õppida?
• Põhikooli läbimise rõõmud ja mured.
• Sinu tugevad küljed.
• Sinu huvialad, senised saavutused.

Vestlusele tuleb eelnevalt registreeruda telefonil 651 54 61 või 651 54 63.
Küsimuste korral pöörduda õppealajuhataja Lilli Kivisäk`i poole: lilli.kivisak@arte.edu.ee või telefonil 651 54 63.

Spordi (jalgpalli) õppesuuna vestluste kuupäev on täpsustamisel Jalgpalliliidu esindajaga.

Spordi õppesuuna vestlustele on kutsutud:
1. Holzmann, Christian Alex
2. Heliste, Oliver
3. Puru, Marge
4. Abras, Kertu
5. Lunter, Leanika
6. Paas, Laura
7. Paur, Kaspar
8. Välja, Lauri
9. Noode, Juhan
10. Randväli, Henri
11. Kauber, Kevin
12. Trutsi, Tiina
13. Hindrimäe Ragne
14. Pukko, Egert
15. Vladõtšenko, Artur
16. Sepp, Alex Sander
17. Hõrak, Andre
18. Lahi, Jaanus
Järgnevatel kandidaatidel palume klassijuhatajalt võtta kaasa iseloomustus.
19. Sapura, Artur- Andres
20. Saarlas, Marten
21. Tarik, Raimond
22. Rimmel, Marten
23. Lõhmus, Karolina
24. Koger, Kati- Kulla
25. Raime, Mattias
26. Karro, Martin
27. Abel, Olavi Aare
28. Pihel, Triin
29. Kitzel, Renar
30. Kosubenko, Daniel
31. Aotäht, Richard

 

Viimati muudetud: 25/04/2011 - 14:27