Õnnitleme!

Evelin Ilves andis 18. novembril kell 15.30 Kadriorus üle noore sportlase preemiad. Preemiat antakse välja juba kolmandat korda.
SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu presidendi abikaasa allfondi noore sportlase preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele, see on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude katteks. Kandidaate saavad esitada noorsportlaste treenerid, juhendajad, koolid, spordiklubid, spordialaliidud ja Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoja liikmed. Preemiat rahastab Nordea Pank ja seda antakse välja kaks korda aastas - aprillis ja novembris. Preemia summa on 50 000 krooni, mis jagatakse preemia saanute vahel.
Sel korral on preemia saajateks kiiruisutaja Saskia Alusalu (17 000.- krooni), ujuja Keit Jaanimägi (10 000.- krooni) ja FC Levadia jalgpallikooli noored pallurid (23 000.- krooni), kes on Tallinna erinevate koolide 4.-6. klasside õppurid, olles tugevad ja tublid nii õppimises kui spordis. Preemia võimaldab neil osaleda rahvusvahelisel jalgpalli turniiril Helsinki Cup 2011.
FC Levadia jalgpallikoolist pälvisid tähelepanu 13 noormeest, nende hulgas ka meie kooli 5c klassi õpilane MARK EDUR.
Õnnitleme Marki ja  FC Levadia meeskonda ja soovime neile säravaid saavutusi ning edu eelseisvateks võistlusteks!

Viimati muudetud: 19/11/2010 - 12:08