Artes tuleb taas võõrkeelte nädal!

Traditisiooniliselt on jaanuarikuu viimane nädal võõrkeelsete tegevuste päralt. Sel korral loeme talveluuletusi kõikides meie koolis õpetatavates keeltes. Selleks, et oleks huvitavam, loevad osad meie kooli õpilased luuletusi keeltes, mis ei ole ükski meie koolis õpetatavatest keeltest, aga on neile õpilastele emakeeleks või igapäevaseks kodukeeleks. Kõike seda saad vaadata-kuulata kolmel päeval 3. vahetunni ajal II korruse telerist, 29.-31. jaanuarini. 31. jaanuaril on aulas avatud "MAAILMA KOHVIK". Igale keelele on kohvikus oma laud ning tassides laual on keelt kõnelevate maade kohta nii mõndagi huvitavat. Sel nädalal saab iga aineõpetaja tutvustada oma tunnis aine ja ühe võõrkeelega seotud maa kuulsat inimest. Kuula hoolega! 10.-12. klasside õpilased õpetavad oma noorematele koolikaaslastele 2. klassist saksa ja prantsuse keelt.

Viimati muudetud: 23/01/2019 - 08:57