ARTE KOOL TALLINNA MEISTRID KOMBINEERITUD TEATEVÕISTLUSTEL

Tänu suurepärastele tulemustele Mustamäe koolide 3. ja 4. klasside kombineeritud teatevõistlustel pääses Arte Gümnaasium edasi Tallinna linna koolide finaali, mis toimus 15.märtsil, 2016. Kool pidi välja panema alates 2. klassist kuni 5-nda klassini 2 tüdrukut ja 2 poissi, ühtekokku 16 võistlejat. Sooritati neli erinevat ülesannet, mis oma keerukusega olid parajad pähklid kõige noorematele, kes osalesid oma esimesel sellelaadsel võistlusel. Kui varem on olnud võimalik lapsi harjutustega kurssi viia, siis selle võistluse puhul nägid kõik finaalis osalevate koolide õpilased ja ka õpetajad harjutusi esmakordselt alles koha peal. Lapsed olid super tublid ning saavutatud I KOHT näitab Arte sportlaste kasvulava võimekust ka edaspidi suuri tegusid teha.
Võiduka võistkonna koosseisus olid:
Miko Eha 2. kl
Jevgeni Tšernjakov 2.kl