Arte õpioskuste võistluse võitjad

4.-6. klasside jõuluaktusel tunnustati  Tallinna Arte Gümnaasiumi Õpioskuste Võistluse parimaid.

4. klasside arvestuses on võitja nii õppeainete voorus kui üldarvestuses ühe-mehe-võistkond Daniil Žiglov 4a klassist. Parim viktoriinis samuti 4a võistkond Ekke Iir Jalakas, Merili Carola Kriisa, Elis Victoria Rahnik, Sandra Tekku, Mia Torn. II koha üldarvestuses  sai  4b võistkond  ja III koht läks jagamisele 4b ja 4d võistkondade vahel.

5. klasside arvestuses on võitja 5b meeskond Michael Artamonenkov, Amir Duishvili, Arkes Oliver Kruusma, Mihkel Ränk, Jesper Talviste, kes oli parim nii õppeainete voorus kui üldarvestuses. Viktoriinis oli parim samuti 5b võistkond Karoliina Koolmeister, Sille-Liis Mölder, Marta Mia Pihu, Kristel Ratassepp ja Marielle Võitra.  Ka II koht üldarvestuses läks 5b klassile.

6. klasside arvestuses 6b klassi meeskond Priit Einberg, Oskar Mõttus, Reili Reintam,  Mihkel Tombak, Rasmus Valk, kes oli parim ka õppeainete voorus. Viktoriinis olid parim 6b meeskond Erkki Avioja, Juri Golubev, Robert Järvpõld, Paul Lui Randaru, Tomm Jan Randaru, Mathias Simm. II koha üldarvestuses sai 6a ja III koha taas 6b võistkond.

Õpioskuste Võistlus koosneb kahest osast: I voorus saab meeskond 10 -12 erinevate õppeainetega seotud töölehte küsimustega, millele sügisesel koolivaheajal vastuseid otsida. Vastuseid leiab mitte õpikust, vaid mööda kodulinna kulgedes, raamatutaest või internetist otsides. II voor toimub Kodanikupäeva paiku ja selleks on viktoriin, mille küsimused tänavu olid meie kooli, Tallinna linna ja liikluse kohta. Osalevad kõik klassi õpilased, kes on jagatud võistkondadesse. Üldarvestuses võitnud meeskonnad oma klassi rändauhinna: keraamilise öökulli.

Viimati muudetud: 29/12/2016 - 09:30