AEROOBIKAPÄEV

29.03.2016 toimus teine Arte Aeroobikapäev, kus seekord oli kohal ka külalistreener Marin Moks, kes on musta vöö omanik, 8 kordne Eesti ja 2 kordne Põhjamaade meister sportlikus karates. Osalejad said muusika saatel 45 minutit sooritada võitluskunstide elementidest koosnevaid kombinatsioone üsna kõrge intensiivsusega. Treener Marini särtsakas olek andis osalejatele nii palju energiat, et lapsed ilmutasid väsimuse märke alles viimasel minutil ning mõnigi suutis üllatada ka oma kehalise kasvatuse õpetajat! Kohtunike hääletuse tulemusena jõudis finaali 26 osalejat, neist 10 noormehed, kus osalejatel oli vaja näidata ka oma tantsulisi oskusi. Esikohtade peale käis tõsine rabelemine, kusjuures 5.-6. klassi tütarlapsed ei kavatsenudki ilma võitluseta suurematele alla anda.
Pingelises heitluses saavutasid tütarlastest:
 I koha Elise Õunapuu 11.A
II koha Liisa Piiskop 11.A
III koha Kristi Virronen 11.A
Kohtunike poolt said hääli esikolmiku kandidaatidena veel ka Grete Anni 5.b, Liisa Sisa 5.b ja Eliise Luks 5.c
Noormeestest olid võidukad:
I koht Verner Weiss 11.A
II koht Sven Sepp 11.A
III koht Richard Karajev 11.A

Nagu eeltoodust näha oli võidukas klassivõistkond 11.A esindus, kellele läks auhinnaks tubli keraamika õpetaja Heli Kompuse juhendamisel valminud võidukarikas andekalt Arte kooli 9.a õpilaselt Lepik Kellilt.
Suured tänud kohtunikena abiks tulnud õpetajatele: Anne Tomingas, Mare Luik, Piia Selge, Merike Strahov ja Erik Riis. DJ -na tegutses IT spetsialist Madis Ait. Eelvoorus andsid oma panuse ka kohtuniku debüüdi teinud Anete ja Kristina (6.b) ning Lauri ja Marc Egert (6.c).

Viimati muudetud: 01/04/2016 - 21:50