3X3 KORVPALLISARJA FINAALTURNIIRILT II KOHT

Artelased osalesid Pärnu spordihallis toimunud Sportland 3x3 korvpallisarja V hooaja finaalturniiril. Osalema pääseti tänu eelnevalt Tallinna etapilt lunastatud pääsetele. Võistlustulle asusid 4.-5. ja 6.-7. klassi tüdrukute võistkonnad. Nooremad näitasid alagrupimängudes head mängu, kuid veerandfinaalis tuli vastastele alla vanduda. Vanemad tüdrukud alustasid alagrupimänge võimsalt ning alagrupist saadi edasi puhaste paberitega. Veerandfinaali vastasteks oli Südalinna Kool, kes seljatati seisuga 11:6. Poolfinaalis oli tunda juba ärevust, kuna mäng oli korvide vaene, kuid tulemusega 6:2 alistus Rapla Ühisgümnaasium. Seega liiguti finaali ning vastaseks tartlased Mart Reiniku Koolist. Finaalis tuli kahjuks vastu võtta kaotus numbritega 6:11. Seega saavutati finaalturniiril II koht. Täname õpilasi, kes osalesid ning pingutasid maksimaalselt. Tublid olite!

Võistkondadesse kuulusid:

4.-5. klass