Eelkool

Tallinna Arte Gümnaasiumis alustab 10. septembril 2019 tööd
koolivalmidust toetav EELKOOL kõigile 6.- 7. aastastele lastele, kes sügisel 2020 kooli tulevad.
Eriti oodatud on meie piirkonna lapsed, kes soovivad õppima asuda meie kooli.

Eelkooli eesmärgiks on:
aidata last ette valmistada kooli astumiseks ning seal edukaks toimetulekuks;
anda lapsele eakohaseid algteadmisi põhiainetes;
tutvustada õpikeskkonda, kus laps alustab oma kooliteed.

Eelkooli tunnid toimuvad 1 kord nädalas
teisipäeviti või kolmapäeviti 16.00 – 18.30.

Kavas on 4 tegevustundi (à 30 min), kus tegeldakse lugemise, kirjutamise, matemaatika ja laulmisega ning arendatakse käelist tegevust. Tundide vahel on mängupausid.

Osalustasu 40€, sh kohatasu 4€ kuus. Lapse põhjendatud puudumise korral tehakse tasaarveldus järgmisel kuul.

Eelkooli saab registreeruda, täites kodulehel oleva avalduse. Digiallkirjastatud avaldus saata heli.mand@arte.edu.ee, allkirjastatud avalduse võib faksida 6515462 või tuua kooli kantseleisse tööpäeviti 8.00 – 16.00 hiljemalt 29. augustiks 2019.

5. septembril 2019 kell 18.00 toimub eelkooli lapsevanemate koosolek, kus täpsustatakse rühmade nimekirjad ja saab infot vajalike töövahendite kohta eelkooli õpetajalt.

Avalduse leiate antud veebilehe lõpus.
Asjade nimekiri, mis peavad eelkooli tulles kaasas olema, asub siin

Olete oodatud!

ManusSuurus