Euroopa Spordinädal Arte Gümnaasiumis

Arte Gümnaasiumi Euroopa Spordinädal algas esmaspäeval (07. sept.) Harku järvel "Draakonitel" sõudmisega, kus osalesid gümnaasiumi õpilased. Päeval selgusid ka 5.-6.klasside poiste ja tüdrukute parimad hoota kaugushüppajad. Tüdrukute arvestuses võitis tulemusega 1.65 m Eliisa Ehalaid 5.a klassist. Poiste arvestuses oli 1.90 m veenvalt parim Tom Randaru, teine oli Rasmus Valk  ja kolmas Erki Avioja.

Teisipäev oli suur teatejooksude päev, mis algas 1. ja 2. klasside vahelise pendelteatejooksuga ja seejärel nendevahelise ringteatejooksuga. Siis tulid võistlema 3. ja 4. klasside võistkonnad, kus paremuse said 4.klasside võistkonnad. 5. ja 6. klasside poiste arvestuses võitis 6c võistkond ja tüdrukute arvestuses 6. klasside koondis.
7.ja 8. klasside vahelises võistluses väljus poiste võitjana 8.klasside koondis  ja tüdrukute osas olid paremad 7.klasside koondis. Seejärel oli järg gümnasistide ja 9.klasside koondvõistkondade käes. See võistlus kujunes eriti haaravaks just noormeeste osas, kus pendelteatejooks tõi hea meeskonnatöö tulemusena esikoha 10 klassi noormeestele. Seda põnevamaks kujunes ringteatejooks, kus 11. klassi noormeestel õnnestus tugev revanš saada ja kokkuvõttes ka I koht saavutada. Neidude osas oli haarava pendelteatejooksu parim  10.klasside koondis ja ringteatejooksu esikoht läks samuti 10.klasside koondisele ja nii olidki nad kokkuvõttes samuti I kohal.

Kolmapäev kujunes väga meeleolukaks gümnasistide aeroobika päevaks, kus oli üllatavalt suur noormeeste osavõtt. Selle päevaga jäid rahule nii osalejad kui ka treener Kristina Tenno, kes on meie kooli vilistlane.

Neljapäeval on gümnaasiumi noormeestel võimalus proovida oma võimeid käesurumises ja õpetajad saavad üheskoos minna Mustamäele kepikõndi proovima.

Põnevaks tõotab kujuneda reedene suur võrkpalli vastasseis õpetajate ja gümnasistide vahel, mille algus on kell 14:00. Kõik kummagi võistkonna fännid on väga oodatud!

Viimati muudetud: 21/10/2015 - 11:33