Pretensioonid koolivormile

Austatud lapsevanemad.

Seoses uue tootjaga on sel aastal tütarlaste koolivormipluuside osas palju rahulolematust. Meieni on jõudnud pretensioonid, et tootele kirjutatud mõõdud ei vasta suurusnumbrite tabelis olevatele mõõtudele.

Pöördusime selles küsimuses vabriku Sangar esindaja poole ja saime järgneva selgituse:

• Lapsevanemad on sassi ajanud toote mõõdud ja keha mõõdud (ette antud mõõdutabelis on selgelt kirjas, et tegemist on valmistoote mõõtudega).
  • Lapsevanemad pole süvenenud mõõdutabelisse ja on tellinud vale suurusega pluusi.
  • Lapsevanemad on oma tellimusega hiljaks jäänud ja tahavad nüüd otse Sangarist tellida.

Sangar pakub järgnevaid lahendusi:

• Kui keegi väidab, et tellitud pluus ei vasta etteantud mõõdutabelile, siis saata mittesobivad pluusid Sangarisse ja me mõõdame üle. Kui on meiepoolne viga, siis loomulikult oleme kohustatud uue pluusi õmblema.
  • Kui keegi soovib meile esitada personaaltellimust (1 pluus), siis selle hind on 69.- EUR. Seda käsitletakse kui mõõdusärgi tellimust ning mõõdusärgi hinnad on meil 69.- kuni 99.- EUR.

Kiire ja sobiva lahenduse leidmiseks palume mittesobiv pluus lapsega kooli saata (huvijuhi kabinet 220).
Pluusiga peab kaasas olema pretensiooni selgitus.

Ootame teie pöördumisi kuni 17. septembrini. Hilisemate pretensioonidega ei tegelda.

Lugupidamisega
Tallinna Arte Gümnaasiumi juhtkond