Mustamäe jutuvõistluse „Legend Mustamäest“ võitjad selgunud …

Eduard Vilde sünniaastapäevale pühendatud Mustamäe koolide jutuvõistlus toimus kümnendat korda. Et sel aastal peab Mustamäe linnaosa 50. sünnipäeva, oli tänavuseks lühijuttude teemaks „Legend Mustamäest“.
Võisteldi kahes vanuseastmes: 5. – 8. ja 9. – 12. klass, osalejaid oli 52, koolidest esindatud Mustamäe Gümnaasium, Mustamäe Humanitaargümnaasium, Mustamäe Reaalgümnaasium, Tallinna Tehnikagümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Tallinna 32. Keskkool, Tallinna 37. Keskkool ning Tallinna Arte Gümnaasium.

Töid hindas žürii koosseisus Tallinna Reaalkooli emakeele õpetaja Piret Järvela, kirjandusteadlane ja Vilde uurija Livia Viitol, kirjanik Andrus Kivirähk ning Ülo Veldre Mustamäe Linnaosa Valitsusest.

Jutuvõistluse lõpetamine ja võitjate autasustamine oli 6. märtsil Kännukuke raamatukogus.

Palju õnne võitjatele:

noorem aste

I Johanna Vaida (7. klass) „Legend Mustamäest”

Tallinna Arte Gümnaasium

juhendaja Külli Hansen

II Britta Kaukver (7. klass) „Männi Vana lugu ”

Tallinna Saksa Gümnaasium

juhendaja Marge Raja

III Maria-Anastasia Kirillova (5. klass) „Legend Mustamäest ”

Mustamäe Humanitaargümnaasium

juhendaja Merike Pääru

vanem aste

I Gerli Liloson (9. klass) „Legend Mustamäest ”

Tallinna Arte Gümnaasium

juhendaja Maris Lang

II Roman Naduvajev (9. klass) „Legend Mustamäest ”

Mustamäe Reaalgümnaasium

juhendaja Inna Beljajeva

III Jaana-Emilia Harjula (9. klass) „Legend Mustamäest ”

Mustamäe Humanitaargümnaasium

juhendaja Maria Pantšenko

Korraldajad tänavad kõiki võistlejaid ja juhendajaid ning ootavad järgmisel aastal taas rohket osavõttu.
Viimati muudetud: 09/03/2012 - 09:21