Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia gümnaasiumi õpilastele

Lugupeetud koolipere!

“PRAEGUNE ÕPPESÜSTEEM (3 AASTAGA BAKALAURUSEKS, 2 AASTAGA MAGISTRIKS) TOETAB HILIST SPETSIALISEERUMIST. ÕPILASAKADEEMIA TOETAB VARASEMAT.
MUL ON HEA MEEL KOHTUDA VASTUVÕTUEKSAMIL NOORTEGA, KELLE VÕIMEKUST MA JUBA MÕNETI TUNNEN ÕPILASAKADEEMIA PÄEVILT. KA KÕIGE PIKEM TEE ALGAB ESIMESEST SAMMUST!”
LINNAR PRIIMÄGI
TLÜ REKLAAMI JA IMAGOLOOGIA DOTSENT

Õpilasakadeemia peamisteks eesmärkideks on lihtsustada õpilaste otsust kas ja millisel erialal õpinguid pärast gümnaasiumi lõpetamist jätkata ning pakkuda enesetäiendamise võimalusi erinevates valdkondades.

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemias toimub registreerimine gümnasistidele mõeldud kursustele. Kursuseid toimub 2010. aasta sügissemestril kaheksa. Õppetöö toimub nädalavahetustel, et noored saaksid takistusteta täita oma põhilist ülesannet - üldhariduskoolis õppimist.

Käesoleva sügise kursused on:

Linnakultuurid
Filosoofia
Praktiline matemaatika
Rakenduspsühholoogia I
Rekreatsioonikorraldus
Reklaam ja imagoloogia
Uus aeg: inimese muutumine maailma nabaks

Ootame väga õppima ka teie kooli teadmishimulisi noori. Selleks palume abi õpilaste teavitamisel.

Õpilasakadeemia kohta leiate lisainformatsiooni kodulehelt:

Soovikorral tuleme Teie kooli, et tutvustada Tallinna Ülikooli gümnasistidele pakutavaid võimalusi.

Viimati muudetud: 13/09/2010 - 10:26