Lugupeetud lapsevanemad!

Eesti Toiduravi Konsultantide Ühing pakub spetsiaalselt ülekaalulistele lastele mõeldud linnalaagrit Mustamäe Laste Loomingu Majas.
Pakume teie lapsele võimalust osaleda koolivaheajal, 22.- 26 märtsini 2010.a, ülekaalulistele lastele mõeldud XL-laagris. Laager viiakse läbi Mustamäe Laste Loomingu Majas (Vilde tee 54)Laagri eesmärgiks on pakkuda  lastele võimalust sisustada oma koolivaheaega erinevate tegevustega, milledeks on nii liikumistunnid, matkad, ekskursioonid, kui ka  maitsva ja tervisliku menüü koostamise õpetamine jne Kõiki tegevusi viivad läbi oma ala spetsialistid.   Laagris osalemiseks soovitav vanus on  7 – 15.a.
1.    Päev laagris algab kell 10.00 ja lõppeb kell 16.00
2. Lapsed saavad kord päevas sooja toitu ja samuti on ette nähtud kerge oode. 3. Laagris peaks lapsel olema:
  • vahetusjalatsid ja sportlikud riided siseruumide jaoks, sobivad sportlikud riided väljas liikumiseks.
 Laagris osalemise soovi kohta palun  saata teade e
·         -mail  meeli@toiduravi.ee
Märkida:
·        lapse nimi
·        isikukood
·        elukoht, ühe vanema telefon
·        kool, klass
 Linnalaagri maksumus on 500 EEK. Tasumine toimub pangaülekandega MTÜ Eesti Toiduravi Konsultantide Ühing arveldusarvele 221011946194.  Ülekandele kirjutada kindlasti lapse nimi, kelle eest tasuti.  Laagri toimumist toetavad: SA Tallinna Lasteahaigla, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, SA Koolitervishoid, Mustamäe LV, Haabersti  ja Kesklinna LV.
Viimati muudetud: 27/01/2010 - 12:32