Lp. Lapsevanemad

Tallinna Arte Gümnaasiumi hoolekogu algatab projekti “ Lapsesõbralik koolikoridor”

Projekti eesmärgiks on algklasside koridori korrastamine ja sisustamine, et lastel oleks tegevust ka vahetundide ajal. Mängulauad, korvpallirõngad, erinevad mängud, lastepärane mööbel, kott-toolid ja vaibad koridoride nurgas tekitavad lastes soovi veeta vahetund rahulikult üksteisega suheldes ja mängides. Mänguline tegevus algklassieas aitab puhata õppetegevusest ning õpetab lapsi üksteisega hästi käituma. Helisummutavad seinamaterjalid ja vaipkatted aitavad tekitada koolis vaikset ja rahulikku õhkkonda, mis on väikestele lastele väga tähtis.

Palume kõikide lastevanemate abi selle projekti elluviimisel annetades raha kooli sihtasutuse kontole ( iga summa on lapsesõbraliku koolikoridori loomisel suureks abiks). Koridoride remondiks ja mängunurkade sisustamiseks on vajalik vähemalt 30 000.-

Annetused palume kanda pangaülekandega Tallinna 49. Keskkooli Sihtasutuse pangakontole; Swedpank, konto nr. 11 201 882 83.

Selgituseks: “Mängunurk”, annetaja ees- ja perekonnanimi, klass kus laps õpib

Tallinna Arte Gümnaasiumi Hoolekogu

Viimati muudetud: 19/05/2009 - 09:39