Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel võitsid Arte võistkonnad kolmandad kohad

Tallinna Arte Gümnaasiumi 11. klassi esindus (J. Piirisild, M.-H. Kaar, S.-M. Halanurm, E.Kell - juhendaja A. Kiristaja) saavutas Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel Tallinna ja Harjumaa gümnaasiumide arvestuses III koha.

Tallinna Arte Gümnaasiumi 9.b klassi esindus (P. Einberg, K. Põldsaar, M. Tombak, O. Mõttus - juhendaja A. Kiristaja) saavutas Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel Tallinna põhikoolide arvestuses III koha.

Palju õnne osalejatele ja edu edaspidiseks!

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:26

Neiud võitsid Tallinna Koolinoorte meistritiitli jalgpallis

Tallinna Arte Gümnaasiumi esinduskoondis võitis kindlalt Tallinna Koolinoorte meistritiitli jalgpallis. Kuldses võistkonnas mängisid Valeria Liik, Kärt Hüdsi, Sandra Pärn, Heidi Melis, Chrystal King, Žanna Smirnova, Sascya Assak, Elen Pruuli, Emilia Koger, Kristiina Heinvars, Cristina Kivisik, Mari-Ly Ola ja Elisabeth Järva. Võistkonda juhendas Aleksandra Ševoldajeva.

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:24

Tallinna Arte Gümnaasiumi vutipoistele koolinoorte meistrivõistlustelt teine koht

Meistrivõistluste esikoht läks seekord Tallinna Reaalkooli võistkonnale. Hõbemedalid ja teise koha võitsid Tallinna Arte Gümnaasiumi poeglapsed. Võistkonnas mängisid Romet Matias Kivestu, Oskar Hendrikson, Egert Pootsik, Oliver Aleksander Otti, Karl Orren, Oliver Niit, Hugo Palutaja, Mihhail Kolobov, Markus Riisenberg, Roman Teljakov, Siim Leier, Ramon Smirnov, Fjodor Melehhov, Aleksander Švedovski ja Kristofer Robin Grün. Juhendas Marko Lelov. Pirita Majandusgümnaasiumi vutikoondis võitis kolmanda koha pronksmedalid.

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:22

Spordirohke nädal Artes

See nädal on olnud eriliselt spordirohke. Nädal algas Arte Kuldkala võistlusega 1.- 5. klassile. Tüdrukute arvestuses viis karika koju 5.a klassi õpilane Elli Lõvi ja seda juba 3. korda järjest. II koha saavutas Mari-Liis Heinaru (5.c) ning III koha Anna Ivanova (5.c). Poiste osavõtt oli tunduvalt väiksem ja Kuldkala viis koju Kristofer Danjuk (3.b). Järgmine päev (26.november) oli väga tihe.

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:24

Õnnitleme noort fotograafi

Looduse Aasta Foto 2019 võistlusel võitis 9.a klassi õpilane Mai-Liis Malm esikoha kategoorias noorte loomapildid. Töö pealkiri on "Pargivalvur". Pildile on Mai-Liis püüdnud kanakulli. Tegemist on noore fotograafi teise autasuga sellelt Eesti suurimalt loodusfoto konkursilt. Soovime Mai-Liisile vägeva saavutuse puhul palju õnne ja häid tabamusi ka edaspidiseks!

Viimati muudetud: 27/11/2019 - 12:08

Etlejate konkurss Artes

21. novembril toimus etlejate konkurss. Sel aastal oli luuletustes kesksel kohal loodus. Osalejaid oli tublisti (29 õpilast)! Selgusid kolme vanuseastme parimad. Kõige paremad luuletuste sisse minejad olid:
IV-VI klass Margarita Kaetri 5.a, Kaspar Koljak 5.c, Rasmus Kolts 5.d ja Rebecca Lapmaa 4.b
VII-IX klass Demi Lillinurm 9.c, Sille Liis Mölder 8.b, Katrina Rohtma 7.d
IX-XII klass Carola Arumetsa 10.sp, Darja Paenurm 11.sph, Sandra Maria Prangel 11.tr

Viimati muudetud: 27/11/2019 - 10:17

Lehed