Arte õpioskuste võistlus

Arte õpioskuste võistlus toimus tänavu 6. korda. Võistluse I voorus tuleb võistkondadel täita kümmekond õppeainetega seotud töölehte, otsides infot õpikutest, teatmeteostest ja internetist. II voor oli kodanikupäeval toimuv viktoriin, mille teemad olid seotud EV100-ga. Kokkuvõttes olid selle õppeaasta parimad võistkonnad:
Laura Liisa Grünmann, Ellen Mander, Meril Seppik ja Sven Plado 4a klassist;
Artur Dyakov, Kardo Rosenberg, Kert Taberland, Tauri Treuberg, Armand Uuk 5b klassist;
Risto Einberg, Kevin Markus Kandelin, Erik Lubaso, Marek Puhm 6b klassist.

Viimati muudetud: 02/01/2019 - 08:27

Rahvusvaheline Läänemere veebiviktoriin

6. detsembril osales 8.jp klass lõimingus bioloogia ja ingise keelega rahvusvahelisel UNESCO ühendkoolide Läänemere Projekti korraldatud rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil. Lisaks inglise keele oskuse arendamisele võimaldas veebiviktoriin arendada õpilaste iseseisvat info otsimise oskust, mille abil saab osaleja iga kord veidi paremaks uurijaks.

Korraldajate lootus on ka tekitada huvi teadlaskarjääri vastu ning kasvatada õpilaste keskkonnateadlikkust.

Viimati muudetud: 08/12/2018 - 09:04

7. klasside aineviktoriin

Neljapäeval, 6. detsembril osalesid Hugo Leinola (7.a) ja Amir Duishvili (7.b) Tallinna koolide 7. klasside õpilastele korraldatud aineviktoriinil. Sel aastal oli teemaks USA linnad (Los Angeles, San Fransisco, Seattle) ja nende kultuur, ajalugu, geograafia, vaatamisväärsused. Viktoriinil osales 32 võistkonda. Meie kooli võistkond jagas 7.- 8. kohta koos Tallinna Järveotsa Gümnaasiumiga. Auhinnalisest 6. kohast lahutas neid vaid üks punkt.

Palju õnne Hugole ja Amirile!

Juhendasid õpetajad Maire Purm ja Tiia Eikla

Viimati muudetud: 08/12/2018 - 09:02