Kutsume kõiki näitusele!

Ruumis 129 on avatud rahvariideteemaline näitus "Eesti rahvariided". Näitusel on õpetajate ja nende pereliikmete päris rahvariided, sõled, postkaardid, rahvarõivais suveniirnukud, pildid ja rahvariideraamatud. Näitus on avatud teisipäeval ja kolmapäeval 8.00-15.00, neljapäeval 8.00-13.00. ​

Viimati muudetud: 20/02/2018 - 12:41

Sport Artes

Jaanuari- ja veebruarikuu oli Arte noorsportlastele väga tihe ja pingeline. Toimusid Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused tütarlaste korvpallis, kus meie tublid noortalendid saavutasid II koha. Meistritiitel jäi seekord kahe korvi kaugusele.

Artet esindasid järgmised õpilased:

Maarja Grünmann 8.a, Kaisa Varik 8.a, Kristiina Juhkov 8.c, Paula Kristiina Sibul 9.a, Kayli-Liis Padur 9.c, Hanna Maria Sibul 7.b, Elena Iliste 7.c, Eliise Luks 7.c, Jaanika Laineloo 7.c, Sille-Liis Mölder 6.b ja Marta Jaama 6.a.

Viimati muudetud: 13/02/2018 - 08:51

12.a õppekäigul Riigikokku

7. veebruaril külastas Tallinna Arte Gümnaasiumi 12.a klass Riigikogu. Nõnda täiendati oma teadmisi ühiskonnast ja seadusandlikust võimust. Giidiks oli noorim saadik Jaak Madison, kes tutvustas noortele Toompea lossi ning rääkis lähemalt riigikogulase tööst. Kuulati ja vaadati infotundi, kus küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, justiitsminister Urmas Reinsalu ning välisminister Sven Mikser.

Viimati muudetud: 09/02/2018 - 10:06

Kõik Liikuma

Selle nädala kolmel esimesel päeval viisid spordiklubi Nord treenerid kõigile Arte ja Mustamäe Reaalgümnaasiumi 1.-4. klasside õpilastele tervisepäeva "Kõik liikuma" raames läbi mitmeid erinevaid treeninguid, mille eesmärgiks oli tutvustada lastele sobivaid spordialasid lõbusas vormis.  Iga klass tegi tund aega ujumist, korvpalli, tantsu ja sportaeroobikat ja kuulas loengut tervislikust toitumisest. C-klassid käisid kõrvalkoolis judot proovimas. Lastel oli lõbus küll.

Viimati muudetud: 09/02/2018 - 10:04

Tallinna Arte Gümnaasiumi korvpallitüdrukud

Tallinna koolinoorte meistriks korvpallis krooniti Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi tütarlapsed. Teise koha sai Tallinna Arte Gümnaasiumi võistkond, kus mängisid  Maarja Grünmann, Kaisa Varik, Paula Kristiina Sibul, Hanna Sibul, Kristiina Juhkov, Eliise Luks, Elena Iliste, Jaanika Laineloo, Sille Mölder, Marta Jaama, Kayli-Liis Padur. Juhendas õpetaja Merike Strahov. Kolmanda  sai Tallinna Saksa Gümnaasium.

Finaalturniiril järgnesid Tallinna Tehnikagümnaasium, Tallinna Südalinna Kool ja Tallinna Lasnamäe Gümnaasium.

Viimati muudetud: 08/02/2018 - 10:04

Lehed