Sportland 3x3 tänavakorvpalli finaalturniiril Tallinna Kalevi spordihallis

28. märtsil osalesid sportlikud artelased Sportland 3x3 tänavakorvpalli finaalturniiril Tallinna Kalevi spordihallis. Pika ning pingelise päeva lõpuks olid meie kaks võistkonda end võidelnud poodiumile. 4.-5.kl. tüdrukute võistkond sai kaela kõige kirkamad medalid, kus võistkonda kuulusid Kätlin Kangur, Mia Torn, Isabella Raiendik, Bianka Parkonen. 6.-7. kl. tüdrukute võistkond saavutas väga tubli kolmanda koha, kus võistkonda kuulusid Hanna Maria Sibul, Elena Iliste, Marta Eleri Jaama, Kristel Rattasepp. Palju õnne meie tublidele korvpalluritele!​

Viimati muudetud: 11/04/2018 - 10:19

MLO rahvastepalli võistlused

Taaskord osalesid 4. klasside poisid MLO rahvastepalli võistlustel. Varasemalt tagati alagrupiturniiril omale pääse finaalturniirile. Finaalturniiril tunnistati ainult võite ning tulemuseks I koht. Võistkonda kuulusid Raiden Proosvelt, Henri Pukk, Kerret Marcus Kuusk, Kevin Eikla, Dmitri Guljajev, Jevgeni Tšernjakov, Miko Eha, Jan Jakob Kabral, Artur Dyakiv, Robin Luhila, Arseni Ivanov. ​

Viimati muudetud: 11/04/2018 - 10:18

Orhidee emale

Kallid lapsevanemad.

Ootame Teid aastaüritusele „Orhidee emale“, mis toimub 20.04.2018.

Aprill, kuupäev täpsustamisel

100 väidet Eesti kohta, äppiga QR koodide otsimine (nooremad klassid)

18 – 20 aprill

Viimati muudetud: 03/04/2018 - 08:15

Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Lõppesid Tallinna Koolinoorte MV neidude korvpallis. Arte tublid korvpallineiud saavutasid meistritiitli. Toreda kingituse tegid endale meie abituriendid Sofia Kosareva, Monika Tomingas, Jane Tael ja Jane Ahven. Võidukasse tiimi kuulusid veel Reti Talts 11.a, Kelli Lepik 11.a, Eva-Maria Vukkert 10.b, Mari Liis Lillemäe 11.a ja Chrystal King 10.a.

Viimati muudetud: 28/03/2018 - 09:51