Huvitegevuse plaan

Tunnivälise tegevuse plaan 2017/2018 II poolaasta

Aeg

Tegevus

Kontaktisik

Jaanuar

22.01

Lõiming: eesti keel ja võõrkeeled G. Byron`230 luulehommik 9.-12.klass

T. Eikla

25.01

Lõiming: võõrkeeled, muusika, kunst - 

Võõrkeelte kontsert 1.-8.klass

L. Bulai

Veebruar       Ajalookuu

             

1.02

Üldkoosolek, klassikoosolekud

H. Mänd, L.Arumäe

5.-23.02

EV 100 üritused (külalised, loengud, plakatid, avatud tunnid)

A.Kiristaja

7.-13.02

Heategevuslik kommikampaania

M. Lang

14.02

Sõbrapäev 1.-12.kl+

õhtune üritus 4.-12.klass

M. Lang, ÕE,

klassijuhatajad

15.02

Raamatute kinkimine

A. Soon

16.02

Peastarvutamise digivõistlus 1.-12.klass

M. Vallsalu

22.02

Arte Paadimees

A. Villems

23.02

EV 100 aktused

R. Aasmaa, L. Võigemast,

A. Kiristaja, P. Dieves

 

EV 100 kunstinäitus koolimajas

E. Šank

Märts 

7.03

Mustamäe jutuvõistluse lõpetamine

5.-12.klass

M. Lang

14.03

Emakeelepäeva tähistamine 1.-12.klass koolis ja Kadaka lasteaias

A. Allik

S. Hiiemäe

22.03

Arte Kuldkala 1.-9.klass

A.Villems

22.03

Rahvusvaheline veepäev

S. Roosing

26.-29.03

Vaikuse ja sosistamise nädal

K. Reinapu, A. Puur, T. Eikla,

K. Vasur

Aprill

5.04

Arte Tants

E. Põld

10.04

Vene keele tähestikupidu 6.klass

N. Mirontšik

12.04

Lõpukell

M. Lang

16.04

Loodusainete projektipäev

K. Vasur

20.04

Orhidee emale

M. Lang

Mai

3.05

Aeroobikapäev

E. Põld

10.05

Emadepäeva kontsert, koolivormilaat,

Kunstilaat,

heategevuskohvik

M. Lang

E. Šank

A. Puur, K. Hansen

14.-18.05

Spelling Bee 1.-11.klass

K. Läll

15.05

Tallinna-päeva viktoriinid 8.-11.klass

 

T. Eikla, A. Kiristaja, A. Tomingas

21.-25.05

Ilusa käekirja päev

S. Hiiemäe

21.-25.05

Erinevate riietumisstiilide nädal

ÕE, M. Lang

29.05

Juhtkonna vastuvõtt

M. Lang

31.05

Õpilaskonverents

H. Mänd

 

Mustamäe LO kergejõustiku võistlused 3.-5.klass

A. Villems

 

Mustamäe LO kergejõustiku võistlused 6.-7.klass

A.Villems

 

Tallinna MV kergejõustikus 8.-12.klass

A. Villems

Juuni

1.06

Spordipäev ja õppekäigud

A. Villems, H. Mänd, klassijuhatajad

4.06

Arte välejalad 1.klass ja lasteaialapsed

A.Villems

4.-6.06

Õppesuunapõhine praktika 5.-8.klass

H. Kompus, K. Vasur, A. Kiristaja,

H. Mänd

7.-8.06

Väljasõidud, õppekäigud

Klassijuhatajad

11.06

Arte pesupäev

M. Lang, L. Arumäe, A. Darski

12.06

Õppeaasta pidulik lõpetamine

M. Lang

20.06

12:00 põhikooli lõpuaktus

16:00 gümnaasiumi lõpuaktus

M. Lang

 

Viimati muudetud: 09/01/2018 - 12:45